klimatizace-9

Společnost Daikin představila na trhu novinku v oblasti tepelných čerpadel. Jedná se o tepelná čerpadla Daikin Altherma. Jde se o komplexní systém pro vytápění a ohřev teplé vody, který umožňuje také chlazení.

Díky tepelným čerpadlům Daikin Altherma získáte nezávislost na omezených zdrojích fosilních paliv a rostoucích cenách. Tento typ tepelných čerpadel pracuje za pomoci vzduchu, který je všem bezplatně k dispozici. Čerpadlo dokáže přeměnit tepelnou energie ze vzduchu v teplo pro vytápění domů a bytů.

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma se skládá ze dvou jednotek. Z venkovní, která odebírá ze vzduchu tepelnou energii a vnitřní, která vytápí váš domov. Celý systém je možné ovládat na hydroboxu, kde je možné řídit a programovat vnitřní teplotu v průběhu každého dne. Pokud přidáte termostat, můžete regulovat teplotu v jednotlivých místnostech. Zmíněný systém topení je také možné doplnit o zásobník na tepelnou užitkovou vodu TUV.

Tento typ tepelných čerpadel si své uživatele získá především celou řadou výhod, kterými se může pochlubit. Velkou předností těchto zařízení je úspora nákladů. Systém Daikin Altherma je přímo nadimenzována pro váš dům, a tak neplatíte za zbytečný výkon. Tento systém má vysokovýkonný kompresor, který dodává maximální výkon při minimální spotřebě energie.

Další výhodou je, že systém Daikin Altherma vyhovuje požadavkům nových budov a nízkoenergetických domů. Navíc je vhodný pro všechny klimatické podmínky. Celý systém je navržen tak, aby odolal i těm nejnáročnějším podmínkám a zajistil stabilní vnitřní teplotu uvnitř vašeho domova. Můžete jej také bez obtíží či větších problémů připojit ke všem typům radiátorů – k podlahovému topení, topný spirálám či klasických radiátorům.

Jako další přednost tepelných čerpadel Daikin můžeme uvést snadnost ovládání. Nastavení se provádějí na velké a snadno čitelné obrazovce za pomoci intuitivní nabídky.  Zahrnují také časovač pro topení, chlazení a ohřev užitkové vody.

Tepelná čerpadla Daikin Altherma má celou řadu výhod, pro které si je snadno zamilujete.

 

webeesTepelná čerpadla Daikin