venkovni-klimatizace

Nízkoteplotní systémy Daikin při svém užívání využívá celou řadu účinných kompresorů, jež mají nízký elektronický příkon, a to i při maximálním výkonů, což vede k dosažení optimální účinnosti a vynikajícím provozním parametrům. Navíc udržují vysoký topný výkon i při opravdu nízkých venkovních teplotách.

Nízkoteplotní tepelná čerpadla Daikin jsou velmi komfortní a především energeticky nenáročná zařízení. Co vás jistě potěší je skutečnost, že návratnost těchto čerpadel je poměrně značná.

Nízkoteplotní tepelná čerpadla se mohou pochlubit celou řadou výhod. Velkou přednostní je zejména úspora provozních nákladů a udržování optimálního komfortu. Tento typ tepelných čerpadel je vhodný jak do novostaveb, tak i do nízkoenergetických domů. Další výhodou nových tepelných čerpadel je snadná ovladatelnost uživatelského rozhraní. Díky tomu je každodenní kontrola a řízení jednotky koncovým uživatelem velice jednoduchá a zákazník vidí, za jakých provozních podmínek čerpadlo funguje a kolik skutečně spotřebuje energie.

Jelikož nízkoteplotní tepelná čerpadla Daikin odebírají teplo z venkovního vzduchu, nejsou zapotřebí žádné zemní práce. Není zapotřebí ani komínů, neboť čerpadlo pracuje bez kouře a plamenu. Dokonce není ani zapotřebí odvětrávat místnost, ve které je vnitřní jednotka umístěna. Další výhodou je, že vnější jednotku je možné umístit do bytů, garáží či jakékoliv jiné budovy.

Pokud chcete, aby vám nízkoteplotní tepelné čerpadlo Daikin vydrželo co nejdéle, je vhodné nechat si čerpadlo nainstalovat odborníky. Nesprávná instalace je totiž nejčastějším důvodem poruchovosti daného zařízení. Je tedy nutné, aby instalace byla provedena odborníky za použití kvalitních materiálů.

webeesNízkoteplotní tepelná čerpadla